Sportzeker, fietsverzekering met een beetje meer

Leuk, je koopt bij ons zo’n schitterende racefiets of een mooie ATB en geeft daar een behoorlijk bedrag aan uit. Vervolgens ga je jouw nieuwe materiaal eens flink de sporen geven en dat gaat erg goed totdat…..
Er gebeurd iets waar je geen rekening mee hebt gehouden.Een val, een ongelukje, een diefstal, noem maar op. En wat dan?

Naast de fietsverzekering van Assurace die je bij ons kunt afsluiten zijn een aantal fietsers verzekerd via de NTFU maar is je materiaal dan wel voldoende gedekt.

Er is nu ook een andere fietsverzekering waarop wij jullie graag willen attenderen omdat deze wellicht een oplossing biedt en dat is die van Sportzeker .
Enkele Voordelen / High light:

  • Het is een doorlopende reisverzekering en fietsdekking in 1*,
  • Het hele jaar door,
  • Waarbij schade aan je fiets verzekerd is tot 2500 euro,
  • Met op vakantie een zeer ruime diefstaldekking (zonder ART slot) ook tot 2500 euro,
  • En in Nederland diefstaldekking uit- of vanaf de auto,
  • Met als uniek punt dat meerdere fietsen onder de dekking vallen,
  • Ook die van je partner en/of kinderen als ze op de polis meeverzekerd worden,
  • De fiets waar je op rijdt is verzekerd,
  • Ook GPS, snelheidsmeter of Gopro meeverzekerd tot 250 euro,
  • En je helm en (hand)schoenen tot 250 euro,
  • En wedstrijden verzekeren als je op vakantie bent.
    * alle soort fietsen vallen onder de dekking (naast racefietsen en mountainbikes ook trrekking-bikes, bmx, e-bikes, etc.)

sportzeker

Heb je vragen of wil je meer informatie bel dan naar 0181 664607, of mail naar info@dekobikesport.nl of kijk op Sportzeker

Geplaatst in Geen categorie.